RU
menu

שאלות נפוצות

 

גדלים ופורמטים של האלבומים

נכון לעכשיו אנו יוצרים אלבומי תמונות בשלושה פורמטים - ריבוע (60 על 30 ס"מ), פורמט של ספר (40 על 27 ס"מ) ופורמט פנורמי (54 על 20 ס"מ). אנו עובדים עם שלושת הגדלים הנ"ל בלבד אשר כל תהליך ההפקה שלנו מוגדר בהתאם. אם וכאשר נתחיל לעבוד עם פורמטים/גדלים חדשים מייד נודיע על כך במדורים המתאימים באתר וברשתות החברתיות.

כמות עמודים / כפולות של עמודים

הכמות המינימלית עבור כל אלבום תמונות היא 20 כפולות של עמודים, הכמות המקסימלית היא 60. תוספת העמודים האפשרית היא בקפיצה של 5 כפולות בלבד. החישוב של העלות מתבצע עבור 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55 או 60 כפולות. שימו לב כי "כפולה" מתייחסת לשני עמודים צמודים בפתיחה פנורמית של האלבום. כלומר אלבום תמונות של 20 כפולות למעשה מכיל 40 עמודים (כפולה 1 = 2 עמודים).

כריכות של אלבומי תמונות

1. פוטוקאבר - זוהי כריכה קשה המכוסה בנייר צילום מודפס ומחופה בלמינציה מט.

2. כריכה עם חיפוי - זוהי כריכה קשה המחופה בפשתן או בעור מלאכותי. חומרי חיפוי מתוצרת אירופאית לבחירה מהקטלוג.

3. כריכה עם חיפוי בתוספת לוחית מודפסת - זוהי כריכה קשה המכוסה בפשתן או בעור מלאכותי המעוטרת בחלקה הקדמי בלוחית מתכת מודפסת בשיטת סובלימציה (בגדלים שונים).

הכריכות לאלבומי תמונות שלנו עשוייות בעבודת יד. כל האופציות זמינות ללא תוספת תשלום.

פורזץ & קפיטל

פורזץ - הוא כפולת נייר פותחת וסוגרת של אלבום תמונות. פורזצים עשויים מנייר מעוצב עבה בצבע אפור כהה.

קפיטל - הוא סרט ארוג מבד המודבק לקצה העליון והתחתון של גוף הספר. קפיטל לא רק מחזק את חיבורי גוף אלבום תמונות אלא גם מתנה יציבות יתרה לכל המבנה.

העלות של אלבומי תמונות כוללת תוספת של שני פורזצים וקפיטל דקורטיבי.

סוגי נייר

אלבומי תמונות של סטודיו DESIGNIMUS מודפסים על נייר צילום איכותי עם צפיפות גבוהה של 250 גרם למ"ר.

Silk - נייר צילום מקצועי בגימור מט ומרקם גרגירי. הוא אינו בוהק בשום תנאי והתמונות המודפסות עליו נראות חדות יותר. מומלץ להדפסה של פוטוסטים מקצועים.

Luster - נייר צילום איכותי בגימור חצי מט ופני השטח בעלי מרקם קל. בניגוד לנייר מט מלא, לנייר מט לוסטר יש צבעים בהירים ורוויים יותר ויחד עם זאת יש הרבה פחות בוהק מאשר לנייר מבריק.

הדפסת צילום כימית

הדפסת צילום כימית מספקת ספקטרום צבעים מלא ודיוק מירבי בגוונים. אלבומי תמונות של סטודיו DESIGNIMUS מיוצרים ללא שימוש במדפסות דיגיטליות או דיו. הדפסה כימית על נייר צילום רגיש לאור מבטיחה שהצבעים יישארו חדים ורוויים למשך עשרות שנים.

איפה מדפיסים את האלבומים

אלבומי תמונות של סטודיו לעיצוב DESIGNIMUS מודפסים בבית דפוס הטוב מסוגו בישראל המייצר מוצרי דפוס באיכות הגבוהה ביותר. שירותיהם זמינים אך ורק לצלמים ומעצבים מקצועיים ולא זמינים להזמנות בודדות.

תהליך הזמנת אלבום תמונות

טרם ביצוע ההזמנה עליכם לבחור את סגנון העיצובו, את כמות העמודים באלבום ואת הפורמט שלו. לאחר מכן על בסיס הרצונות שלכם ישלח אליכם מכתב עם פרטי ההזמנה כולל עלות וזמן ייצור. מיד לאחר ביצוע התשלום המלא המעצב מתחיל בתהליך הפקת האלבום. את הדגם המעוצב אנו מעבירים ללקוח בצורה אלקטרונית לאישור ובהמשך שולחים להדפסה.

אישור הדגם המעוצב

בעת אישור הדגם המעוצב ניתן לבצע תיקונים «משניים» בחינם ללא הגבלת מספר השינויים ובלבד שזה יעשה באופן חד פעמי וללא תיקונים חוזרים. השינויים הנוספים יהיו כרוכים בתוספת תשלום. הלקוח אינו יכול לבצע שינויים המשנים את עיקרונות העיצוב ונושא באחריות מלאה לתוכן המילולי של האלבום. הזמן להגשת הבקשה לתיקונים מוגבל ל-2 ימי עסקים. במידה והבקשה לתיקונים מוגשת מאוחר יותר זמן ההפקה של אלבום תמונות גדל בהתאם.

כמה זה עולה

העלות מורכבת משלבי העיצוב וההדפסה של האלבום. למשל אלבום בפורמט ריבועי בעל 20 כפולות ומעוצב בסגנון קלאסי יעלה 1500 ₪ ואותו האלבום בדיוק המעוצב בסגנון פרמיום יעלה 1700 ₪. המחיר הסופי תלוי בבחירתכם בין האפשרויות השונות של הפרמטרים כגון פורמט, כמות הכפולות וסגנון העיצוב. אתם יכולים לחשב באופן עצמאי את העלות של האלבום במחשבון המיוחד שלנו או לפנות אלינו במייל או בצ'אט. אנו מתחייבים למחיר המסוכם למשך 10 ימי עסקים בלבד החל מיום חתימת ה"הסכם" אשר לאחר מכן יש צורך לסכם מחדש את ההזמנה כולל כל הפרטים.

אפשרויות תשלום

אנחנו עובדים רק על בסיס תשלום מלא מראש.

כרגע עומדות לרשותכם 4 דרכי תשלום אפשריות: העברה ישירה לחשבון הבנק, תשלום באמצעות אפליקציית PayBox, תשלום באמצעות אפליקציית BIT ותשלום באמצעות מערכת PayPal (לתשלום באמצעות PayPal מתווספת עמלה בגובה 3.5%).

זמני ייצור

זמן הייצור הרגיל של אלבום תמונות בעל 20 כפולות (האופציה הבסיסית) הוא בין 15 ל-25 ימי עסקים. הספירה מתחילה מיד לאחר החתימה על "נספח מס' 1" להסכם הזמנת העבודה. עם כל 5 כפולות נוספות באלבום זמן הייצור הכולל גדל ביום עסקים 1. תמורת תשלום נוסף ניתן לבצע הזמנה דחופה אשר מסכמים ומחשבים באופן אישי.

משלוח

משלוח של אלבום תמונות מוכן מתבצע באמצעות שליח לכתובת שציינתם בעת ההזמנה ובכל רחבי הארץ. המשלוח חינם. במקרה של אי מסירה, משלוח חדש יתאפשר רק בתשלום. 

אריזת מתנה

את אלבום תמונות המוכן עוטפים בנייר פרגמנט וסוגרים בחותם אדום מה שמבטיח שאף אחד לא יפתח אותו לפניכם. לאחר מכן אורזים את החבילה בקופסת קרטון קשיחה בסגנון קראפט. האריזה של אלבום תמונות כלולה במחיר ההזמנה.

תעודת איכות

אנו עושים כל מאמץ ע"מ ליצור אלבומים באיכות הגבוהה ביותר. לפני המשלוח האלבומים עוברים בקרת איכות ידנית יסודית בבית הדפוס. בעת קבלת האלבום המוכן אתם מקבלים תעודת איכות מצורפת אליו אשר יש לקרוא בקפידה ולפעול ע"פ ההוראות המצויינות בה.

כללי איחסון

את אלבומי תמונות של סטודיו DESIGNIMUS רצוי לאחסן במקום יבש, סגור, בקופסה המקורית, במצב אופקי. הרחיקו אותם מאור של קרני השמש וממקומות עם לחות גבוהה או רטיבות. אם דפי האלבום מתלכלכים נקו אותם עם מטלית רכה ויבשה בלבד. במידה ותפעלו ע"פ כללי איחסון של אלבומי תמונות הם ישמחו אותכם ואת משפחתכם למשך שנים ארוכות.

שובר מתנה

שובר מתנה ליצירת אלבום תמונות של סטודיו לעיצוב DESIGNIMUS הוא מתנה נפלאה לכל אירוע חגיגי. הלקוח מוזמן לבחור את הפרמטרים של האלבום על פי שיקול דעתו. השובר מעוצב בצורת כרטיס ברכה אישי. לא ניתן להחזירו או להמירו במזומן. התוקף הינו לתקופה של 6 חודשים מיום ביצוע התשלום.

 

אלבומים➤   ייצור│ שאלות נפוצות │מחירון / מחשבון

 
אלבום תמונות דיגיטלי בעיצוב אישי ©  2024