RU
menu

ייצור

האלבומים שאנחנו מעצבים בסטודיו שלנו הם למעשה ספרים אמיתיים אשר בנויים בתהליך הרכבת ספרים מקצועי עם כריכה קשה ודפים מחוזקים. יש לציין כי ליצירת אלבומי תמונות כמו שלנו אשר מיוצרים בטכנולוגיית הדפסת צילום קלאסית לעולם לא משתמשים בדיו או במדפסת דיגיטלית אלא רק בתהליך כימי ובנייר צילום מיוחד, דבר אשר מבטיח איכות גבוהה ביותר של התמונות המודפסות בהם.

הדפסה כימית - נחשבת לדוגמא מופתית להדפסת צילומים באיכות הגבוהה ביותר. ללא קשר לגודל התמונה ההדפסה בדרך הזו מספקת 100% חדות ומבטיחה ספקטרום צבעים מלא תוך דיוק מקסימלי בגוונים. בייצור אלבומי תמונות משתמשים בנייר צילום עם שכבת ציפוי רגישה לאור תוך עיבוד בחומרים כימיים. אלבומי תמונות המודפסים בתהליך כימי הם באיכות הגבוהה ביותר אשר החדות והבהירות של הצבעים נשמרות לעשרות שנים. ניתן לעיין במידע אודות סוגי נייר צילום המשמש להדפסת האלבומים שלנו.

פתיחה פנורמית - זוהי פתיחת עמודים מלאה עד כדי מצב שטוח של 180°. ניתן למקם תמונות על גבי כפולות העמודים ללא חשש שהן יחתכו בטעות באיזור התפר המרכזי של האלבום כי התפר הזה בעצם לא קיים, הכפולות מודפסות באופן רציף ומלא. זה מאפשר למעצב לעבוד עם דפי האלבום בצורה חופשית וגם מייעל באופן ניכר את התהליך היצירתי. הרכבת האלבום מתחילה בהדפסת כל כפולות העמודים כאשר כל אלבום יכול להכיל עד 60 כפולות לכל היותר. בהמשך כל אחת מהן מקופלת לשניים בעזרת מכשיר מיוחד מבלי להרוס את מבנה נייר הצילום. לאחר מכן מסדרים את הכפולות בערימה אחת תוך שמירה מוקפדת על הסדר הנכון שלהן.

 

 

דפים קשיחים - כפולות העמודים המסודרות בערימה מודבקות זו לזו. כאשר באלבום יש כמות מירבית של הדפים הם מודבקים ישירות זה לזה. אולם אם יש באלבום פחות מ-40 כפולות מחזקים אותן בעת ההדבקה בשכבת ביניים של קרטון לבן המקנה עובי וקשיחות יתרה. עובי הקרטון משתנה ויכול להגיע עד 1 מ"מ, תלוי בכמות הכפולות הכוללת. העיקרון הוא כזה - ככל שיש יותר דפים באלבום הקרטון כשכבת הביניים דק יותר. זה נעשה ע"מ שאלבום התמונות לא יהיה עבה מדי וכבד מדי וגוף הספר לא ישבר. חשוב לציין כי העמודים יוצאים כה קשיחים וחזקים שללא מאמץ אמיתי לא ניתן לקרוע או לכופף אותן. דמיינו לעצמכם כמה מכובד ורציני נראה ספר כזה וכמה מהנה לדפדף בו.

במהלך שלבי ההרכבה הסופיים מחברים את הכריכה ע"י הדבקת הפורזצים לגוף הספר המחוזק בקפיטל. אפשר להיות שקטים ובטוחים לגבי שלמות של ספרי תמונות כאלה לאורך זמן. הם חזקים ועמידים עד מאוד כך שניתן להראות אותם ולעיין בהם לעתים קרובות ככל שתרצו.

גדלים ופורמטים - אלבומי תמונות של DESIGNIMUS מיוצרים רק בפורמטים גדולים אשר נראים יוקרתי ומרשים. בזכות גודל כזה של האלבום ניתן לשים בו גם טקסטים בגודל קריא וגם מספר רב יחסית של צילומים בגדלים שונים המשולבים בעיצובים מעניינים.

 

 

כאשר לאחר אירוע חשוב בחייכם מצטברים אצלכם הרבה צילומים ממקורות שונים המעצב יוכל באופן מקצועי לארגן מאות תמונות שונות לסיפור שלם תחת כריכה אחת של אלבום תמונות גדול. לאחר בחירתכם בפורמט הרצוי – פורמט ריבועי (60 על 30 ס"מ), פורמט פנורמי (54 על 20 ס"מ) או פורמט של ספר (40 על 27 ס"מ) – אלבום התמונות המיועד מקבל את מאפייניו החיצוניים העיקריים. סטודיו DESIGNIMUS ממליץ ללקוחותיו לבחור בפורמט הריבועי אשר נראה מאד לא שגרתי ומעניין.

שימו לב גם לחבילה המשתלמת שאנו מציעים ללקוחותינו אשר זמינה עבור אלבום בפורמט ריבועי בלבד - סט משפחתי של אלבומי תמונות. יחד עם העותק הראשי (60 על 30 ס"מ) ניתן להדפיס בנוסף עבור קרובי משפחה וחברים שני עותקים קטנים יותר (40 על 20 ס"מ) בעלי אותו עיצוב.

 

 

תקראו גם:
מהו השוני של סגנון עיצוב «קלאסי»?

 
 
אלבום תמונות דיגיטלי בעיצוב אישי ©  2024